En en güzel erotik hikayeler Sırları

çaldım. Bu ev bark Meral Ablanın eviydi. Tombulca bir hanımdı, sevecen tavırları vardı. dü üç kamer önce ilk çocuğunu dünyaya getirmişti. Beni kapıda görünce yemeden içmeden dâhil aldı. Yengem gelene kadar beklememi söylemiş oldu. Bir komşudadır gelir şimdi dedi. Meral Bacı elinde bir meyve

Bende saçlarını okşuyordum çok zevk vericiydi. Bir müddet böyle sürdü henüz sonra onu domaltım ve arkadan dayadım kremsiz soktum çok canı taliıyor bağırmamak için ağzını eliyle tutup inliyordu hun arak ortamında kalmıştı.

Baldızım da ben rahatsız olmayayım diyerek güya hoppadak bizim odamıza geyonga ablasının cepheına yatmış. O anda tam zevcema ´´ Yalnız tığ seninle akşam şey yapmadık mı?`` diyecektim ki kafamda yanan faça mumluk ampulün ışığında dilimi tuttum. Anlaşılan ayvaz özlemi kucakindeki azgın baldızım sarhoş kafayla odaları karıştırma hatalılığımı kullanıp, kamu şeb ailemmış kabilinden benimle virajsızüşmüştü.

“Yalnız ben bunu bileğil, kızlığımı sana döndürmek isterim.” diyerek çakmağımı yalayarak yeniden kaldırdı. Ben “Bakiresin ordan gerçekleşemez.” dememe rağmen “Enişte sen bozmasan sair biri bozacak, beni bozan ne sen olmayasın?” deyince yeniden sevişmeye kelleladık ve istediğini halletmeye hüküm verdim.

Kapalı kadındı lakin altında baya yetersiz bir kot vardı. Her neyse böyle şeyler düşünme saçmalama falanca derken geldi kahveler oturduk sinetik sorular soruyor bana nerdr okuyorsun, buraya nite giderim falan niteleyerek. Bende cevaplayabildiğim kadar cevaplıyorum. Aramızda bir içtenlik başüstüne belliydi baya elleme aralık geçiyordum. Kesinlikle evlendiniz niteleyerek sordum. Bana 'sana bir sır vereceğim fakat lütfen tut bunu' dedi. Başımı salladım ne dicek merak ettim. 'gerçekte biz evli bileğiliz sadece arkadaşız kaçıp geldik' dedi. Ulan şaşırdım niye hakeza bir tıraşçı söylediniz dedim. O da bana 'evi bize vermez sanarak düşündük' dedi ve haklıydı. Her neyse ben bu habere çok sevindim ve müsaade isteyip eve geçtim...

Seçil Ablam bana anlatmaya basladi. Alt siniflardan ibret alirken tanismislar Buse ile. Ve çok sağlıklı iki, arkadas olmuslar. O yillardan beri bile birbirleri ile eşeysel iliski derunerisindelermis ve ablamin bekaretini de Buse bir vibratör ile bozmus. Buse’nin hazir olacagi ani bekliyorlarmis onun kizliginin bozulmasi süresince ama ben istemeden bozmus oldum. Neyse Ablam, nasil olsa bir ruz olacakti diyerek bizi avuntu etti ve bizlere bira getirdi mutfaktan. Yalniz halimiz görülmeye degerdi. Pantalonunun önü harisik bir herif ve çirilçiplak bir seklide dü yaninda oturan huri ferişte dü kiz.

- Bir kutu baklava! Atina’ya uçuşum vardı. Havaalanında omuz omuza çhileıştığım insanlardan biri dedi ki, “Atina’daki bir arkadaşıma baklava uzatmak istiyorum. Götürür müsün?” “Doğal” dedim. O denli bayağı, basit bir talep ki. İnince, “Sizi hariçda biri bekliyor” dediler. Aval aval oraya harbi yürüdüm. O beyefendinin muhalifsına geldiğimde, dizlerimin bağı çözüldü!

O tam Leyla kıkesif bir sesle “Enişte teyzemi siktiğin yatağa gidelim, ilk posta seninle tatmak istiyorum.” demez mi. Benim birmadde dememe fırsat vermeden “Devamlı sizi izliyorum, çok harika şeyler strüktüryorsun teyzeme, ben de istiyorum.

         Ama şimdi de bapya akıllıca dönen Sinan’ın sıvazlayıp durduğu erkeklik uzuvı görüş açıma girmişti.

Bunu duyduğumda o denli çocukla gelmelerine önce karşı çıktım. Onlar gelmesin demiştim yalnız nerden bileyim tatilimin tadının moskof gâvuru kızlar değil bile yengemin kız kardeşi His olacağını? Her neyse sadece 4 yaşında ki kuzenimi alacağını duyunca gelsinler bakalım dedik. Ailenin tenha mert çocuğu olduğumdan bi dediğim dü edilmez.seks hikayeleri

26. -2 mert grubumuza girdiğinden beri eve çıkarken onu çagırmıyorduk. sanılmak istiyordu ayrıca ulaşmak karınin yalvarıyordu ama almıyorduk onu semtımıza çacukluk aklı zütü kalkmasın vs diyerekte bu elemanı baya baya ezikliyorduk.

. geceleri gergi evli ciftlerle asılmışyordu eve gelmiyordu ve bir zaman gergi evli cift olanlarla baş başa sabahlamıştı.. ve bizlere henüz sonra gergi olan biteni esastan anlatmıştı evli ciflerle baş başa olduğunu ve varlık dahı aldığını söyledi.. ve biz gergi arkadaşımıza inanmadık ve bir şeb bizi bile götürmesini istedik ve gergi bizi tün alemine soktu ve İngiliz olan karkaloriı bizlerde sabaha kadar sikmeye çıbanladık.. devamını daha sonrasında yazacağım..

Düşünün...Kocamın, er karındaşinin oğlu ile aynı evdeyiz ve ben ona aşık oluyor, dahası bağ yaşıversiyon. Ayrıca kendi evimizde kapalı bilinmeyen sevişiyoruz.

14. +17 Baktım gacı gitti evde artan 2-3 nefer dedikoduya çıbanladı yalnız aq bende odama geyonga cs falanca atıp kelle dağıttım berenarı.. Birgün gene evdeyim zil çaldı yine üstteki en güzel sex hikayeleri hatun geldi.. Bana eve kombiyr denetlemecak kişiler gelicek huzurımda durur musun dedi. Kul sadece Okay yes yep falan saçmaladım. Anneme söyledim durumu tamam oğlum dedi. Gittim yukarı adamlarda 5 dk sonrasında geldi. Orda da translate görevi gördüm. Kayırıcı bana yalnızca havası var dedi. Ulan bunu nasıl çevircem heveslitım telde çeviri vardı ordan çevirdim söyledim neyse adamlar gitti tam bende gidicem. Bana dur bir kahve iç dedi. (buralar ingiliz ingilizcesi basıcı) her neyse bende ikrar ettim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *